?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Все починається з Маямі :) Торговельно-розважальний комплекс (тобто Mall) Palms, виконаний в латиноамериканському стилі. Власне, одна з його башт. Треба сказати, що торговельно-розважальний комплекс у Флориді це величезна територія, де замість бутіків повноцінні супермаркети, а замість маленьких забігайлівок здоровенні ресторани і кафе. А парковки ще більші, бо в місті величезної площі і жалюгідного громадського транспорту без власної машини ти ніхто. Ми мали дві орендовані машини для шістьох, а я попередньо вирішив наступного разу сунутись до США не раніше ніж отримаю права. Ну при всій повазі - незручно мені почуватися ніким і нічим серед тих громадин:Аптека з іншого моллу:Легендарний Walmart:Перший під'їзд до центру Маямі:

Фотка з нічного міста. Того вечора я чомусь мало фоткав:Повертаємося до Palms. Фонтан навпроти фойє нашого готелю:Якийсь виш там само:Супермаркет (а в нас би сказали мегамаркет) одягу:Парковки без кінця:Будівництво моллу триває й досі:Підготовка до Геловіну триває повним ходом. Ці фігурки (менше $200) ще й рухаються, світяться і страшно верещать і гарчать:

Моє улюблене місце в Palms - став з мостом, набережною та фонтаном (tu)Їдемо зі знайомою центром Маямі:

Пресвітеріанці (а фактично англіканці) то фактично основна класична американська конфесія, але білі протестанти англосаксонці тут у меншості - більшість населення Маямі складають латиноамериканці та євреї:

Океан :)

Типова американська вуличка:

Типово маямський приватний сектор. Як каже ОФ, така приземкувата форма архітектури є традиційною для тих місць, дозволяє зберігати прохолоду:Поле для гольфу:Типовий backyard:Оселя зсередини:

Ще з малоповерхової Америки:

Паблікс то місцевий "Сільпо":

Дорога:Приємніше котеджне містечко:
Тут ми грали на більярді та гральних автоматах: