?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

А ще в Орхусі є унікальний музей Старого Міста. В нас відома концепція створенння музею, коли історичну будівлю десь розбирають, а потім збирають на іншому місці. Але в нас мова йде лише про щось етнічне, а от в Орхусі данці пішли далі і створили музей оригінальних фахверкових будівель, макет ранньомодерного міста з ратушою, майданом, риночком, річкою, церквою та ремеслами. Звісно, за ті півтори години, що нам випали, важко встигнути обійти всі експозиції, але вже що вийшло, то вийшло :)

Вигляда все це так:Ну і поїхали:Інтер'єр початку XX століття:Велоремонтна майстерня початку XX століття:Явно раніше, подвір'ячко:

Хіт сезону - оцей сортир 1850 року для них музейний експонат ;)Думаю, теж перша половина XX століття:Аптека, XIX століття, кінець:Хімічна лабораторія початку XIX століття. Моя перша зустріч із подібним приладдям в реалі:Якийсь механізм, не пам'ятаю який (найпевніше млин, але млин там є діючий), але не пізніше XVIII ст.:Білий будиночок, напевно, в процесі:Оранжерея-теплиця, 1850-ті:Ще інтер'єр:Майстерня:Кузня (XVIII ст.)

Мерський будинок. Коридор XVI ст. зі скринями:Кабінет-приймальня (не згадаю), теж XVI ст., будинок мера:Будинок мера зовні:The Mintmaster’s Mansion, найвизначніша будівля музею. 1683 рік, Копенгаген, серйозний палац:Заднє подвір'я:Інтер'єри палацу:

Це вже XIX століття:

Чудова зала звідти ж:

Кухня (XVII-XVIII ст.) :)Музей іграшок:

"Історичний" Hi-Fi:Дальня вулиця:Фабрика, XIX століття:Інтер'єри XIX століття:

1864 рік:Водяний млин:

Поряд з млином: