?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Це місто було першими воротами в новий світ, доки не програло конкуренцію з Кадісом.

Біля Площі Іспанії є парк з виставковими павільйонами першої половини XX ст. Власне, сама площа Іспанії це теж павільойн, власне, іспанський.Лавка, прикрашена кахлями за мотивами "Дона Кіхота" :)
Кахлі то в Севільї і на Півдні Іспанії мегатрадиція. Всюди можна купити кахлі з цифрами для номеру будинку. Ну і я теж купив додому :)

Паарк. Ну така то вже зима в Севільї :)
Але холодно, зранку дуже холодно, від -1.Площа Іспанії

Та сама фабрика в Севільї, де працювала Кармен. Тепер там підрозділи місцевого вишу:Один з численних пам'ятників Крістобалю Колону, тобто Колумбу:Пам'ятник дону Жуану де Марко. Я зауважив, що він схожий на молодого українського шляхтича:

Ну і мила площа навколо:Дім-музей Мурльйо, до речі:Патіо:Милі севільські кахлі:Ще патіо:Фотка майже вийшла:Місцевий Катедральний. Тут лежить Колумб:

Ця картина має площу 60-70 м2, точно не пам'ятаю:Органи тут класні:

Маніфестанти навіть у храмі. Вибачте, що не в фокусі:

Труна з прахом Колумба. Чотири постаті - алегорії чотирьох королівств - Кастилії, Леону, Арагону і Навари, що символізує визнання факту, що мореплавець подарував Іспанії могутність:

Севільський катедральний перероблено з мечеті. Дзвіниця Хіральда - колишній мінарет. Ліземо на нього, милуємося старим містом з висоти Львівської Ратуші:Сама башта:Золота башта на березі Гвадальквівіру, ще один німий свідок минулої могутності:За тих часів Гвадальквівір був повноводніший. Але так ніби теж непогано. Це найбільша річка в Іспанії:Їхати звідти не хотілося:Золота башта на березі Гвадальквівіру, ще один німий свідок минулої могутності:За тих часів Гвадальквівір був повноводніший. Але так ніби теж непогано. Це найбільша річка в Іспанії:Їхати звідти не хотілося: