?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Цим постом я починаю перекладання торішніх фотозвітів з форуму, де їхнє майбутнє непевне, сюди, де вони нікуди не дінуться :-)


Все починалося і закінчувалося в Барселоні, куди я прилітав і звідки летів назад.
Внутрішнє оформлення готелю в архітектурному стилі гай-тек у передмісті Барселони:Після трансферу і поселення до мене в номер зателефонував наш гід Михаїл (думаю, наразі найліпший гід, кого я зустрічав, високий професіонал) і запропонував, аби не гаяти час даремно, сідати на такий-то автобус і вирушати до центру самотужки, що і було зроблено, хоч і з деякими звиклими труднощами. Так, я не знав, що в Іспанії автобуси, хоч і їздять регулярно і чітко за часом, але, як і наші маршрутки, зупиняються лише за потребою. Тому кілька автобусів просто пропустив, при цьому ще й повертався до номера, бо +8-10 з пронизуючим вітром то не було комфортно навіть при тому, що я приїхав з зими.
Каталончики продовжують традиції Гауді ;)Іспанський спальник:Тут теж нове добудовують до старого, і не завжди вдало:Традиційно для деяких спільнот ;-) - "корм", єдиний, який я там відзняв. Хамон дуже смачна нямка :)То я сам гуляв першого дня після прильоту. Що назмімав, те назнімав. Іспанія класна тим, що будувала в історизмі/еклектиці вже тоді, коли решта Європи це в основному покинула, з фінансових або ідеологічних причин. Найкрутіша еклектика це, ІМХО, Площа Іспанії в Севільї, але до неї дійде згодом :)Університет. Неоготика, хоча схоже на оригінальну стару будівлю:Гімлі син Глоїна. Просто в супермаркеті вискочив (там ще був Бетмен, але то банально):В місті зима. Прохолодно, +9-11 і вітряно, вночі не раз бувають заморозки.Оця штука мені дуже сподобалася:Суворо. Напевно щось з часів Франко:

На цьому мої самостійні походеньки Барселоною завершилися, далі було знайомство з гідом і групою, видача портативних прийомників, що дозволяли відходити від гіда і все одно його чути... Ну і все, я пішов спати, а на завтра чекала вже організована екскурсія містом.

[b]Гауді![/b]

Дім БатльоДім Міла (я не зміг зняти нормально, тому ця фотка не моя):

[img]http://www.adme.ru/files/comment/part_645/6449555_1316097114.jpg"/>

В парку Гуель. Ці колони - рукотворні!Барселона з парку:Відомий майданчик з керамічною лавкою:Ластівчине гніздо Гауді-стайл:Житловий будинок садівника і будівля адміністрації. То зараз після мультиків і з нашими технологіями можна уявити що завгодно, але ж Гауді творив понад сто років і він смілив рвав усі шаблони:

А тут жив він сам. Тепер там музей, куди я неодмінно завітаю, коли наступного разу буду в Барселоні (а що я нарешті взявся за іспанську, то це буде не раз і не два):

Все-таки ці опори рулять :)
Вигадати таке в епоху строгих колон...Basilica y Temple Expiatori de la Sagrada Familia (Базиліка і Спокутувальний Храм Святого Сімейства).
Ця будівля - opus magnum найвидатнішого архітектора. 40 років життя і зрештою його смерть і безсмертя пов'язані з цим собором. Також це символ Барселони:Інтер'єр (не моє):

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b6/Sagrada_Fam%C3%ADlia_Interior_%28small%29.jpg"/>

Це Барселона :) Забуті місця :)

Барселона має непогано збережений готичний квартал, де деякі фрагменти збудовано ще за римського панування:

Собор Святого Хреста і Св. Евлалії - Катедральний Собор Барселони (XIII-XV ст.)

Жебраки (цигани, румуни, латиноси - іспанці не старцюють):Ви кажете - Черновецький, одоробла... А ось міська архітектура Барселони живе в отакому будиновку напроти готичного кварталу. А мазня - це Пікасо :)


Залишки арабського акведука, по-моєму:Залишки давньоримського муру:Пам'ятник героям антинаполеонівського опору. Таак, з пропольскими і профранцузькими настроями там не дуже, Наполеон як у нас Гітлер.

Вітрина з ляльками:
З Барселоною все. Далі Мадрид :)