?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Нарешті я дозрів до викладення власне Столиці Світу або ж Великого Яблука або ж і просто - NY :)
Ми поселилися в Hilton JFK, неподалік аеропорту, посеред спальної частини Квінсу. Місця - досить дикі, поруч ще кілька готелів, шосе та аеропорт, а навколо суцільний приватний сектор!Звісно, тут жити ліпше, ніж в Мухосранську на верхньому поверсі в кутовій квартирі панельної хрущовки. Але й раєм таке проживання назвати складно:

Готель :)

Типова вулиця :)Старий Квінс (Джамайка):

Нью-Йоркське метро:Зручне табло (є не у всіх вагонах):Мангетен!
Один із хмарочосів на місці WTC:Щось ардекошне:

На місці WTC будівництво в розпалі:От сподобався мені Нью-Йорк, за такі ардекошні штучки:

А тут сидять буржуїни:І тут шматочок чогось нетутешнього :)

Трохи дивно :) І ніби Європа :)

Таке різне місто, навіть у центрі :)Подобається мені цей острівець :)Дійшли до Беттері-парку, звідси попливемо на Острів Свободи та острів Елліс. Один із засновників міста і держави:

Неякісна жива копія самі-знаєте-чого:Вхід до форту:

У форті:


Добре мати заздалегідь оплачені квитки. Вся та черга купила їх на місці, а в нас - зелений коридор B-)Відпливаємо. Пункт перший вже видно :)Місто з Гудзона:

Острів Елліс (на момент зйомки я ще не знав, що це відомий центр прийому іммігрантів, який працював до 1954 року)Статуя Свободи:Висадка і посадка на острові Свободи. Той натовп чекає на відплиття, а ми щойно приплили :)

Мангетен з острова Свободи:По-моєму, це Бруклінський міст:Ще раз:Острів Елліс. Колись через нього пройшли дванадцять мільйонів людей, близько ста мільйонів сучасних американців, тобто третина населення, мають предків, які проходили через нього. Будівля 1900, по-моєму, року, неоренесанс:Тепер тут музей іміграції, інтер'єри максимально відтворено і це справило на мене досить сильне враження:

Типи мігрантів. Жіночка зліва, хочеш-не-хочеш, а таки робить це місце не зовсім чужим:Коридори нагадали "Одного разу в Америці". Там купа різних виставок - нумізматично-боністична (гроші, що їх привозили на обмін), особисті речі, голосові спогади, медичні документи і т.д...

Оригінальний багаж сто років тому:Поруч світлини, які демонструють, як це виглядало:

Мабуть, так це місце й виглядало:

Медогляд. Перевірка на трахому:Картка медогляду з резолюцією "Відправити до шпиталю":Підлога тих часів:Столярка тих часів:Вийшли:Повертаємось до Мангетена:

Соціальна реклама в метро:Прямуємо сюди:
Один із перших хмарочосів:З оглядового майданчика Empire State Building:

Той самий хмарочос-ветеран:

Оригінальне оздоблення ліфту (1932 року):П'ята авеню:Прямуємо до Times Square:

Гігантський сендвіч із язиком. Коли мені принесли таку жерсть за $24.5, в мене була істерика :)